Raad van Commissarissen

Wim Cassée (voorzitter)

  • Voorzitter Remuneratiecommissie

01-01-2015 (1e termijn)
01-01-2019 (2e termijn)
31-12-2022 (aftredend)


Annemarie Reintjes (vice voorzitter)

  • Contactpersoon huurdersvereniging
  • Voorzitter Commissie Maatschappij

20-03-2017 (1e termijn)
20-03-2021 (2e en laatste termijn)
19-03-2025 (aftredend)
 

Ryan van de Ven

  • Contactperoon ondernemingsraad
  • Voorzitter Auditcommissie

23-10-2017 (1e termijn)
22-10-2021 (einde 1e termijn)
 

Danny Wijnbelt

  • Contactpersoon Huurdersvereniging
  • Renumeratiecommisie
  • Commissie Maatschappij

04-12-2017 (1e termijn)
03-12-2021 (einde 1e termijn)

Wichert van Olst

  • Auditcommissie

01-10-2020 (1e termijn)
30-09-2024 (einde 1e termijn)

Deel deze pagina

 
Annuleren

Waarmee kunnen wij je helpen?

Begin hier met zoeken!

Geen resultaten gevonden